Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 3
- Preces kods: 444992
- EAN: 6941812797228
- MPN: BHR9041GL
13.65€
Bez nodokļa: 11.28€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Mi Temperature and Humidity Monitor 3 |
| Gross depth (mm) | 98 mm |
| Gross height (mm) | 27 mm |
| Gross width (mm) | 82 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000216972 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7576 pcs |
| Gross weight | 0.143 kg |
| Net weight | 0.123 kg |