Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 3
- Код товара: 444992
- EAN: 6941812797228
- MPN: BHR9041GL
13.65€
Без налога: 11.28€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Mi Temperature and Humidity Monitor 3 |
| Gross depth (mm) | 98 мм |
| Gross height (mm) | 27 мм |
| Gross width (mm) | 82 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000216972 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7576 шт. |
| Gross weight | 0.143 кг |
| Net weight | 0.123 кг |