Corsair Fully Modular Power Supply (EU) | RMx Series RM1000x | 1000 W
- Preces kods: 445571
- EAN: 840006667636
- MPN: CP-9020271-EU
204.03€
Bez nodokļa: 168.62€
| Ražotājs | Corsair |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 1000 W |
| Producer product name | RMx Series RM1000x |
| Producer product family | Fully Modular Power Supply (EU) |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 96.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 364 pcs |
| Gross weight | 2.75 kg |
| Net weight | 2.25 kg |