Corsair Fully Modular Power Supply (EU) | RMx Series RM1000x | 1000 W
- Код товара: 445571
- EAN: 840006667636
- MPN: CP-9020271-EU
204.03€
Без налога: 168.62€
| Производитель | Corsair |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Producer product name | RMx Series RM1000x |
| Producer product family | Fully Modular Power Supply (EU) |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 96.00 мм |
| Gross width (mm) | 160.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 364 шт. |
| Gross weight | 2.75 кг |
| Net weight | 2.25 кг |