Sharp AQUOS Surround Subwoofer | CP-AWS0101 | Wi-Fi | Wireless connection
- Preces kods: 445586
- EAN: 4550556112338
- MPN: CP-AWS0101
113.41€
Bez nodokļa: 93.73€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 132.00 mm |
| Gross height (mm) | 277.00 mm |
| Gross width (mm) | 364.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 65 pcs |
| Gross weight | 3.50 kg |
| CD atskaņotājs | No |
| Producer product name | CP-AWS0101 |
| Producer product family | AQUOS Surround Subwoofer |
| Austiņu izeja | No |
| Net weight | 2.60 kg |
| Augstums | 23.7 cm |
| Iebūvēta displeja | No |
| Kasešu magnetafons | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Bluetooth | No |
| USB pieslēgvieta | Micro USB |
| AUX ieeja | No |
| FM radio | No |