Sharp AQUOS Surround Subwoofer | CP-AWS0101 | Wi-Fi | Wireless connection
- Код товара: 445586
- EAN: 4550556112338
- MPN: CP-AWS0101
113.41€
Без налога: 93.73€
| Производитель | Sharp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 132.00 мм |
| Gross height (mm) | 277.00 мм |
| Gross width (mm) | 364.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 750.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 65 шт. |
| Gross weight | 3.50 кг |
| CD-плеер | No |
| Producer product name | CP-AWS0101 |
| Producer product family | AQUOS Surround Subwoofer |
| Выход для наушников | No |
| Net weight | 2.60 кг |
| Встроенный экран | No |
| Кассетная дека | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Bluetooth | No |
| USB порт | Micro USB |
| Вход Aux | No |
| FM радио | No |
| Высота | 23.7 см |