Goobay 74343 Ultra-Flexible CAT 8.1 Patch Cable, Slim, U/FTP, 0.15 m, Grey | Goobay
- Preces kods: 445673
- EAN: 4040849743436
- MPN: 74343
1.34€
Bez nodokļa: 1.11€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 1.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50000 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |