Goobay 74343 Ultra-Flexible CAT 8.1 Patch Cable, Slim, U/FTP, 0.15 m, Grey | Goobay
- Код товара: 445673
- EAN: 4040849743436
- MPN: 74343
1.34€
Без налога: 1.11€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 1.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50000 шт. |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |