Goobay 64995 High Speed HDMI™ Cable with Ethernet (4K@60Hz), 3 m | Goobay
- Preces kods: 445682
- EAN: 4040849649950
- MPN: 64995
10.36€
Bez nodokļa: 8.56€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2057 pcs |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.10 kg |