Goobay 64995 High Speed HDMI™ Cable with Ethernet (4K@60Hz), 3 m | Goobay
- Код товара: 445682
- EAN: 4040849649950
- MPN: 64995
10.36€
Без налога: 8.56€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2057 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.10 кг |