Camry | Yogurt Maker | CR 4519 | Yogurt Maker
- Preces kods: 446003
- EAN: 5905575905451
- MPN: CR 4519
17.21€
Bez nodokļa: 14.22€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 330.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 93 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.17 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Citas funkcijas | 7 practical glass jars with screw-on lids (200 ml); Illuminated on/off switch; Transparent lid |
| Producer product name | CR 4519 |
| Producer product family | Yogurt Maker |
| Produkta krāsa | White |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Tips | Yogurt Maker |