Camry | Yogurt Maker | CR 4519 | Yogurt Maker
- Код товара: 446003
- EAN: 5905575905451
- MPN: CR 4519
17.21€
Без налога: 14.22€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 135.00 мм |
| Gross height (mm) | 265.00 мм |
| Gross width (mm) | 260.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 330.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.37 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 93 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.17 кг |
| Net weight | 1.80 кг |
| Другие особенности | 7 practical glass jars with screw-on lids (200 ml); Illuminated on/off switch; Transparent lid |
| Producer product name | CR 4519 |
| Producer product family | Yogurt Maker |
| Цвет товара | White |
| Тип | Yogurt Maker |
| Нескользкое основание | Yes |