Genesis | Gaming Mouse | Krypton 660 | Wired | USB Type-A | White
- Preces kods: 446545
- EAN: 5901969444810
- MPN: NMG-2190
17.15€
Bez nodokļa: 14.17€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 93.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 781 pcs |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | Krypton 660 |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 6 |
| Displeja fona gaisma | RGB |
| Sensors | Optical |
| Ierīces tips | Wired |
| Programmējamas peles pogas | Yes |
| Produkta krāsa | White |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| Connection type | USB Type-A |
| Slēdža tips | Mechanical |