Adler | Electric Knife | AD 4512 | White
- Preces kods: 451029
- EAN: 5905575903341
- MPN: AD 4512
17.35€
Bez nodokļa: 14.34€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 132.00 mm |
| Gross height (mm) | 83.00 mm |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 144.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 595 pcs |
| Gross weight | 1.03 kg |
| Net weight | 0.85 kg |
| Elektriskā griezēja veids | Electric |
| Citas funkcijas | Utility knife; Safety switch; Corrosion resistant; Knife length: 27.5 cm; Blade length: 17 cm |
| Noņemams asmens | Yes |
| Producer product name | AD 4512 |
| Producer product family | Electric Knife |
| Jauda | 200 W |
| Produkta krāsa | White |
| Materiāls | Stainless steel knives |