Xiaomi | TV | Max 2025 | 100 | Smart TV | Google TV | UHD | Grey
- Preces kods: 447702
- EAN: 6941948703827
- MPN: ELA5692EU
2 091.68€
Bez nodokļa: 1 728.66€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 2450 mm |
| Gross height (mm) | 1480 mm |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2249 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 17 kg |
| Volume (m3) | 0.94276 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Gross weight | 76.6 kg |
| Net weight | 59.6 kg |
| Producer product name | Max 2025 |
| Producer product family | TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 254 cm |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 100 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Grey |
| Wi-Fi | Yes |