Digitus | DisplayPort Adapter Cable | AK-340306-020-S
- Preces kods: 447723
- EAN: 4016032328537
- MPN: AK-340306-020-S
7.94€
Bez nodokļa: 6.56€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1309 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Tips | DisplayPort Adapter Cable |
| Producer product name | AK-340306-020-S |
| Producer product family | DisplayPort Adapter Cable |