Digitus | DisplayPort Adapter Cable | AK-340306-020-S
- Код товара: 447723
- EAN: 4016032328537
- MPN: AK-340306-020-S
7.94€
Без налога: 6.56€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1309 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Тип | DisplayPort Adapter Cable |
| Producer product name | AK-340306-020-S |
| Producer product family | DisplayPort Adapter Cable |