Digitus 254 mm (10") 1U Shelf | DN-10-TRAY-1-B
- Код товара: 447893
- EAN: 4016032454793
- MPN: DN-10-TRAY-1-B
10.24€
Без налога: 8.46€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TR |
| Gross depth (mm) | 158.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 288.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 380 шт. |
| Gross weight | 0.53 кг |
| Net weight | 0.43 кг |
| Producer product name | DN-10-TRAY-1-B |
| Producer product family | 254 mm (10") 1U Shelf |