Dell USB-C GaN Slim AC Adapter with Power Cord | 100 W | 20 V | Adapter
- Preces kods: 448075
- EAN: 2000001338544
- MPN: 492-BDPQ
79.56€
Bez nodokļa: 65.75€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1728 pcs |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Tips | Adapter |
| Producer product family | USB-C GaN Slim AC Adapter with Power Cord |
| Izejas jauda | 100 W |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Produkta krāsa | Black |