Dell USB-C GaN Slim AC Adapter with Power Cord | 100 W | 20 V | Adapter
- Код товара: 448075
- EAN: 2000001338544
- MPN: 492-BDPQ
79.56€
Без налога: 65.75€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1728 шт. |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Тип | Adapter |
| Producer product family | USB-C GaN Slim AC Adapter with Power Cord |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Цвет товара | Black |
| Выходное напряжение | 20 В |
| Входное напряжение | 100-240 В |