Digitus | DisplayPort Adapter/Converter | AK-340400-001-S
- Preces kods: 448481
- EAN: 4016032289241
- MPN: AK-340400-001-S
5.11€
Bez nodokļa: 4.22€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 13.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2215 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Producer product name | AK-340400-001-S |
| Producer product family | DisplayPort Adapter/Converter |