Digitus | DisplayPort Adapter/Converter | AK-340400-001-S
- Код товара: 448481
- EAN: 4016032289241
- MPN: AK-340400-001-S
5.11€
Без налога: 4.22€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 13.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2215 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Producer product name | AK-340400-001-S |
| Producer product family | DisplayPort Adapter/Converter |