Lenovo Gaming Mouse | M410 RGB | Wireless | 2.4 GHz
- Preces kods: 448897
- EAN: 195892102519
- MPN: GY51P83012
29.68€
Bez nodokļa: 24.53€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 128 mm |
| Gross height (mm) | 39 mm |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00032448 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.097 kg |
| Producer product name | M410 RGB |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 6 |
| Key life span | Up to 30M clicks (left/right button), up to 3M clicks (side button/ DPI button), up to 50 thousand clicks (middle button) |
| Sensors | PAW3335 |
| Ierīces tips | Wireless |
| Atkārtoti uzlādējams | Yes |
| Ritināšanas virzieni | 2-way dynamic scroll wheel (up/down) |
| Connection type | 2.4 GHz |