Lenovo Gaming Mouse | M410 RGB | Wireless | 2.4 GHz
- Код товара: 448897
- EAN: 195892102519
- MPN: GY51P83012
29.68€
Без налога: 24.53€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 128 мм |
| Gross height (mm) | 39 мм |
| Gross width (mm) | 65 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 37.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00032448 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.097 кг |
| Producer product name | M410 RGB |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Key life span | Up to 30M clicks (left/right button), up to 3M clicks (side button/ DPI button), up to 50 thousand clicks (middle button) |
| Sensors | PAW3335 |
| Тип устройства | Wireless |
| Перезаряжающийся | Yes |
| Направления прокрутки | 2-way dynamic scroll wheel (up/down) |
| Тип соединения | 2.4 GHz |