Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro
- Preces kods: 448996
- EAN: 6941812797853
- MPN: BHR9099GL
68.78€
Bez nodokļa: 56.84€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Palette Qty | 1695 pcs |
| Gross weight | 0.59 kg |
| Net weight | 0.49 kg |
| Citas funkcijas | Operating temperature: -10°C to 45°C; Charging time: Approx. 3.5 hours; Rated energy: 27Wh |
| Producer product name | Portable Electric Air Compressor 2 Pro |
| Produkta krāsa | Black |