Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 Pro
- Код товара: 448996
- EAN: 6941812797853
- MPN: BHR9099GL
68.78€
Без налога: 56.84€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 60.00 мм |
| Gross height (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 90 гр. |
| Palette Qty | 1695 шт. |
| Gross weight | 0.59 кг |
| Net weight | 0.49 кг |
| Другие особенности | Operating temperature: -10°C to 45°C; Charging time: Approx. 3.5 hours; Rated energy: 27Wh |
| Producer product name | Portable Electric Air Compressor 2 Pro |
| Цвет товара | Black |