Xiaomi | Robot Vacuum X20 Pro/X20 Max Filter
- Preces kods: 449002
- EAN: 6941812702826
- MPN: BHR9631GL
10.15€
Bez nodokļa: 8.39€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00028 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Palette Qty | 5000 pcs |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | Robot Vacuum X20 Pro/X20 Max Filter |