Xiaomi | Robot Vacuum X20 Pro/X20 Max Filter
- Код товара: 449002
- EAN: 6941812702826
- MPN: BHR9631GL
10.15€
Без налога: 8.39€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 140 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00028 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 90 гр. |
| Palette Qty | 5000 шт. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | Robot Vacuum X20 Pro/X20 Max Filter |