Apple | Smart Folio for iPad mini (A17 Pro) | Folio | Denim
- Preces kods: 449031
- EAN: 195949912832
- MPN: MC2U4ZM/A
65.98€
Bez nodokļa: 54.53€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2118 pcs |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | Smart Folio for iPad mini (A17 Pro) |
| Produkta krāsa | Denim |
| Materiāls | Polyurethane |
| Korpusa veids | Folio |