Apple | Smart Folio for iPad mini (A17 Pro) | Folio | Denim
- Код товара: 449031
- EAN: 195949912832
- MPN: MC2U4ZM/A
65.98€
Без налога: 54.53€
| Производитель | Apple |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2118 шт. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | Smart Folio for iPad mini (A17 Pro) |
| Цвет товара | Denim |
| Материал | Polyurethane |
| Тип чехла | Folio |