Lenovo ThinkSmart SmartDock | 40BN0135EU | Black
- Preces kods: 450619
- EAN: 195892103912
- MPN: 40BN0135EU
392.80€
Bez nodokļa: 324.63€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer product family | ThinkSmart SmartDock |
| Producer product name | 40BN0135EU |
| Produkta krāsa | Black |