Huawei | FreeBuds SE 3 | Noise canceling
- Preces kods: 461415
- EAN: 6942103140105
- MPN: 55037991
45.17€
Bez nodokļa: 37.33€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3527 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Citas funkcijas | Controls: Double-tap: Play/pause music, answer/end a call; Triple-tap: Play the next track |
| Producer product name | FreeBuds SE 3 |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Net weight | 0.047 kg |
| Krāsa | Beige |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |