Digitus | 4K HDMI Switch | DS-55332
- Preces kods: 450976
- EAN: 4016032495536
- MPN: DS-55332
35.99€
Bez nodokļa: 29.74€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 179.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 123.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 872 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Net weight | 0.21 kg |
| Producer product name | DS-55332 |
| Producer product family | 4K HDMI Switch |