Digitus | 4K HDMI Switch | DS-55332
- Код товара: 450976
- EAN: 4016032495536
- MPN: DS-55332
35.99€
Без налога: 29.74€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 179.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 123.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 140.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 35.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 872 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.38 кг |
| Net weight | 0.21 кг |
| Producer product name | DS-55332 |
| Producer product family | 4K HDMI Switch |