Adler | Electric Knife | AD 4512 | White
- Код товара: 451029
- EAN: 5905575903341
- MPN: AD 4512
17.35€
Без налога: 14.34€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 132.00 мм |
| Gross height (mm) | 83.00 мм |
| Gross width (mm) | 265.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 144.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 36.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 595 шт. |
| Gross weight | 1.03 кг |
| Net weight | 0.85 кг |
| Тип ломтерезки | Electric |
| Другие особенности | Utility knife; Safety switch; Corrosion resistant; Knife length: 27.5 cm; Blade length: 17 cm |
| Съемные лезвия | Yes |
| Producer product name | AD 4512 |
| Producer product family | Electric Knife |
| Мощность | 200 Вт |
| Цвет товара | White |
| Материал | Stainless steel knives |