Hyper Hyperjuice Qi2 3-in-1 Magnetic Charging Stand
- Preces kods: 451970
- EAN: 6941921149437
- MPN: HJ3320WHGL
74.20€
Bez nodokļa: 61.32€
| Ražotājs | Hyper |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 157.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1186 pcs |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Producer product name | Hyperjuice Qi2 3-in-1 Magnetic Charging Stand |
| Produkta krāsa | White |