Hyper Hyperjuice Qi2 3-in-1 Magnetic Charging Stand
- Код товара: 451970
- EAN: 6941921149437
- MPN: HJ3320WHGL
74.20€
Без налога: 61.32€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 157.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 116.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1186 шт. |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Producer product name | Hyperjuice Qi2 3-in-1 Magnetic Charging Stand |
| Цвет товара | White |