Xiaomi Soundbar 2.0 EU S22E | Xiaomi
- Preces kods: 452405
- EAN: 6941948704206
- MPN: QBH4286EU
48.07€
Bez nodokļa: 39.73€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 856 mm |
| Gross height (mm) | 94 mm |
| Gross width (mm) | 94 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.595 kg |
| Volume (m3) | 0.007563616 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 156 pcs |
| Gross weight | 1.87 kg |
| Net weight | 1.275 kg |