Xiaomi Soundbar 2.0 EU S22E | Xiaomi
- Код товара: 452405
- EAN: 6941948704206
- MPN: QBH4286EU
48.07€
Без налога: 39.73€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 856 мм |
| Gross height (mm) | 94 мм |
| Gross width (mm) | 94 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.595 кг |
| Volume (m3) | 0.007563616 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 156 шт. |
| Gross weight | 1.87 кг |
| Net weight | 1.275 кг |