Digitus | HDMI Repeater, 8K/60Hz, Black | DS-55341
- Preces kods: 452881
- EAN: 4016032495628
- MPN: DS-55341
17.09€
Bez nodokļa: 14.12€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 5082 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product name | DS-55341 |
| Producer product family | HDMI Repeater, 8K/60Hz, Black |