Digitus | HDMI Repeater, 8K/60Hz, Black | DS-55341
- Код товара: 452881
- EAN: 4016032495628
- MPN: DS-55341
17.09€
Без налога: 14.12€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 5082 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Producer product name | DS-55341 |
| Producer product family | HDMI Repeater, 8K/60Hz, Black |