Stanley | 2-Gear Percussion Hammer Drill With Kitbox | FMEH1100K-QS | 1100 W
- Preces kods: 453111
- EAN: 5035048654569
- MPN: FMEH1100K-QS
103.95€
Bez nodokļa: 85.91€
| Ražotājs | Stanley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | 1100 W |
| Producer product family | 2-Gear Percussion Hammer Drill With Kitbox |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 347 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.43 kg |
| Palette Qty | 59 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.33 kg |
| Net weight | 3.9 kg |
| Tukšgaitas ātrums | 0-1100/3200 RPM |
| Urbšanas diametrs kokā (maks.) | 5 cm |
| Pārnesumu skaits | 2 |
| Urbšanas diametrs tēraudā (maks.) | 1.3 cm |
| Producer product name | FMEH1100K-QS |
| Spriegums | 220-240 V |