Gamemax Case | NEX C51 WH | ATX/BTF
- Preces kods: 604294
- EAN: 6931858712125
- MPN: NEX C51 WH
58.09€
Bez nodokļa: 48.01€
| Ražotājs | Gamemax |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | NEX C51 WH |
| Formas faktors | ATX/BTF |
| Gross depth (mm) | 537.00 mm |
| Gross height (mm) | 552.00 mm |
| Gross width (mm) | 295.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 8.80 kg |
| Net weight | 7.80 kg |
| Producer product family | Case |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 1+1 x 3.5", 1 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |