BLACK & DECKER | BEMW481ES-QS | Electric Lawnmower
- Preces kods: 453578
- EAN: 5035048682852
- MPN: BEMW481ES-QS
133.81€
Bez nodokļa: 110.59€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | pl |
| Producer product name | BEMW481ES-QS |
| Gross weight | 19.20 kg |
| Net weight | 17.28 kg |
| Producer product family | Electric Lawnmower |
| Tips | Electric |
| Materiāls | Housing material: Plastic |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 960 mm |
| Gross width (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 1110 mm |
| Volume (m3) | 0.404928 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.92 kg |
| Palette Qty | 2 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1400 g |
| Plastic (No PET) | 520 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |