BLACK & DECKER | BEMW481ES-QS | Electric Lawnmower
- Код товара: 453578
- EAN: 5035048682852
- MPN: BEMW481ES-QS
133.81€
Без налога: 110.59€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | pl |
| Producer product name | BEMW481ES-QS |
| Gross weight | 19.20 кг |
| Net weight | 17.28 кг |
| Producer product family | Electric Lawnmower |
| Тип | Electric |
| Материал | Housing material: Plastic |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 960 мм |
| Gross width (mm) | 380 мм |
| Gross height (mm) | 1110 мм |
| Volume (m3) | 0.404928 м³ |
| Tare weight (kg) | 1.92 кг |
| Palette Qty | 2 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1400 гр. |
| Plastic (No PET) | 520 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |