Digitus Y-power Cord Connection Cable | AK-440400-017-S
- Preces kods: 453826
- EAN: 4016032311942
- MPN: AK-440400-017-S
4.94€
Bez nodokļa: 4.08€
| Ražotājs | Digitus |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | AK-440400-017-S |
| Producer product family | Y-power Cord Connection Cable |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1047 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Tips | Power Cord splitter cable |
| Kabeļa garums | 1.7 m |