Digitus Y-power Cord Connection Cable | AK-440400-017-S
- Код товара: 453826
- EAN: 4016032311942
- MPN: AK-440400-017-S
4.94€
Без налога: 4.08€
| Производитель | Digitus |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | AK-440400-017-S |
| Producer product family | Y-power Cord Connection Cable |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1047 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Net weight | 0.24 кг |
| Тип | Power Cord splitter cable |
| Длина кабеля | 1.7 м |