ColorWay | CW-4412 | Microfiber Car Universal Extra Dry
- Preces kods: 453951
- EAN: 4823108616616
- MPN: CW-4412
5.17€
Bez nodokļa: 4.27€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 72 pcs |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Tips | Microfiber Car Universal Extra Dry |
| Producer product name | CW-4412 |
| Citas funkcijas | Density: 1200 g/m2; Extra absorbent properties - absorbs up to 600% of water from its own weight |
| Dimensijas (WxDxH) | 400 x 400 mm |
| Materiāls | High quality double-layer microfiber |