ColorWay | CW-4412 | Microfiber Car Universal Extra Dry
- Код товара: 453951
- EAN: 4823108616616
- MPN: CW-4412
5.17€
Без налога: 4.27€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 72 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Тип | Microfiber Car Universal Extra Dry |
| Producer product name | CW-4412 |
| Другие особенности | Density: 1200 g/m2; Extra absorbent properties - absorbs up to 600% of water from its own weight |
| Размеры (ШхГхВ) | 400 x 400 мм |
| Материал | High quality double-layer microfiber |