ColorWay | CW-5612 | Microfiber Car Universal Extra Dry
- Preces kods: 453960
- EAN: 4823108616623
- MPN: CW-5612
7.38€
Bez nodokļa: 6.10€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Tips | Microfiber Car Universal Extra Dry |
| Producer product name | CW-5612 |
| Produkta krāsa | Gray |
| Materiāls | High quality double-layer microfiber |